Карантин, який триватиме до 30 квітня, можуть подовжити й далі, - Шмигаль

ПРЯМА МОВА
04.02.21 - 12:27

Карантин в Україні триватиме до 30 квітня, але це, мабуть, не кінцевий термін. Про це сьогодні заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі у Європейській бізнес асоціації.

Прем'єр зауважив, що умови карантину можуть змінюватися, зокрема може відбуватися пом'якшення та перехід до адаптивної форми карантину.

 

В уряді заявили, що Україна може повернутися до поділу на зони карантину

 

"Карантин ми будемо продовжувати до 30 квітня. Але я вже говорив, що це, сокріше за все, не кінцева дата, коли карантин завершиться ... Він триватиме в тій чи іншій формі, можливо, з ослаблениями. Можливо, він буде адаптивним і в залежності від того, як будуть штами вірусу розвиватися, він може змінюватися. Не треба мати ніяких ілюзій, ми все ще перебуваємо на етапі боротьби з коронавірусом", - заявив Шмигаль.

 

Кабінет міністрів хоче повернути Україну до моделі поділу на зони карантину. Епідеміологічна ситуація нібито дозволяє повернутись до моделі адаптивного карантину, коли в регіонах будуть встановлюватися різні рівні епідеміологічної безпеки: зелений, жовтий, помаранчевий або червоний. 

 

Джерело - УНІАН.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: