Кого ж так "бомбить"? Мінування криворізької школи №90 виявилось хибним

ПОДІЯ
03.11.20 - 14:23

Як ми писали, сьогодні вранці до ДСНС та поліції надійшло повідомлення про "замінування" КЗШ №90 у Довгинцівському районі. Після перевірки виявилось, що ніякої вибухівки там не було.

 «Під час другого уроку до мене підійшла заступниця з виховної роботи  і сказала, що їй скинули голосове повідомлення, нібито школу заміновано. Я навіть те голосове повідомлення не дослухав, сказав давати одразу три дзвінки і оголошувати евакуацію. І поки я спустився вниз, під’їхала поліція. Ми провели повну евакуацію, всіх дітей вивели», - прокоментував подію директор школи №90 Ян Довгий. 

 

Всього в цьому закладі навчається 940 дітей. 

 

Повідомлення отримали приблизно о 9:15, а вже за кілька хвилин всі учні були назовні. За словами директора, ніхто не розгубився, дітей вивели за відпрацьованою схемою.

 

Після перевірки будівлі та прилеглої території спецслужбами, виявилось, що мінування не було, і, на щастя, це був хибний виклик.

 

Нагадаємо, в місті знову почалася хвиля хибних повідомлень про мінування. 22 жовтня поліції повідомили про «замінування» СІЗО, а 21 жовтня – «Сонячної галереї».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: