Комісія розслідує випадок кишково-шлункових розладів у вихованців криворізького дитсадка №301

ЗДОРОВ'Я
08.12.21 - 14:12

У Саксаганському райвиконкомі створили комісію для розслідування випадків погіршення стану здоров’я вихованців дитсадку №301 на бульварі Вечірній, 24. Йдеться про нещодавній  випадок шлунково-кишкових розладів у 47 дітей та 2 дорослих.

Станом на 8 грудня, жодна дитина вже не має симптомів шлунково-кишкових розладів. Усі діти перебувають вдома. Одна дитина, батьки якої звернулись до лікарів інфекційної лікарні з попереднім діагнозом "ентероколіт", була наступного дня виписана. Діагноз інфекційної хвороби чи отруєння не підтвердився, - інформують у Саксаганському райвиконкомі.

 

В цілому, протягом останніх днів на погіршення стану поскаржились 47 дітей та 2 дорослих. За інформацією директорки дитсадка №301 Тетяни Волкової, наразі діти та дорослі почуваються задовільно та не мають симптомів хвороби.

 

З метою виключення коронавірусної інфекції як збудника інфекційного захворювання, що могло сприяти епідускладненням, контактних та хворих осіб протестували з використанням швидких текстів на визначення антигену SARS CoV-2.

 

Для розслідування випадку, відділ освіти Саксаганської райради створив спеціальну комісію. Фахівці ВСП «Криворізький РВ ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ» провели епідрозслідування та організували протиепідемічні заходи з відбором зразків проб зовнішнього середовища та біоматераілу від людей (проведення бактеріологічних та вірусологічних досліджень). Додатково було проведено дезінфекцію приміщень харчоблоку, медблоку та камерну обробку постільних комплектів.

 

До складу комісії включили досвідчених медичних та педагогічних працівників.

Член спеціальної комісії Олена Касьян повідомила: «Фахівці Держпродспоживслужби вивчають санітарний стан харчоблоку та групових приміщень, їм надані продукти для вивчення. За результатами перевірки будуть зроблені висновки».

Вона також додала, що за останні роки нарікань на дитсадок не було. У дошкільному закладі перевірять стан організації харчування, якість продуктів та відповідні документи. Висновки санітарно-епідеміологічної служби, яка встановить причину погіршення стану здоров’я дітей, будуть надані впродовж тижня.

 

За рішенням районного відділу освіти, роботу закладу тимчасово припинили.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: