Компанія «Криворіжгаз» пропонує газове обладнання та комплексну послугу з його заміни та встановлення

РЕКЛАМА
14.04.22 - 9:34

АТ «Криворіжгаз» пропонує своїм споживачам послуги з продажу газового обладнання та приладів: котлів, колонок, модемів для передачі показань лічильників, сигналізаторів газу тощо. Всі товари, які пропонує компанія, сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам якості.

Фахівці компанії надають послугу з комплексного приєднання «під ключ». Послуга передбачає синхронне виконання всіх робіт: проєктування, зовнішнє і внутрішнє підключення, експертний супровід, індивідуальний підбір і встановлення газового обладнання, гарантійне і технічне обслуговування.

 

Щоб придбати газове обладнання чи замовити послугу «під ключ», необхідно звернутися в центр «Клієнтський простір 104.ua». На місці клієнт оформлює заявку на виконання робіт та у супроводі персонального менеджера заповнює необхідний пакет документів. Далі фахівець стежить за виконанням робіт та про все інформує замовника безпосередньо до здачі технічної документації в архів. Допомагає у підборі енергоефективного обладнання та консультує з питань проектування, підключення обладнання та оформлення сервісного обслуговування. 

 

 

«Підібрати енергоефективне газове обладнання, відповідно до характеристик помешкань споживачів та його потреб, допоможуть персональні менеджери в 104.ua клієнтських просторах за адресами: вул. Віталія Матусевича, 2-А, пр. Поштовий, 19, вул. Ракітіна, 11, вул. Володимира Великого, 29-В», - зазначив директор з капітального будівництва АТ «Криворіжгаз» Михайло Жих.

 

Сучасне газове обладнання має високий коефіцієнт корисної дії, тож заміна старого обладнання на нове сприяє значній економії газу. Якщо котел відпрацював більше 10 років, то він втрачає свій коефіцієнт корисної дії до 40%, а це відображається в квитанціях. Розуміючи це, у минулому році понад 200 мешканців Криворіжжя замінили застаріле газове обладнання на нове.

 

Придбати обладнання чи замовити послуги можуть всі жителі Кривого Рогу та Криворізького району. У всіх центрах «Клієнтський простір 104.ua» є менеджери по роботі з клієнтами, які допомагають підібрати обладнання та приймають заяви і займаються оформленням документів на отримання послуг.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: