Костюми, пульсоксиметри. Криворізькі медзаклади отримали чергову партію ЗІЗ та обладнання

ЗДОРОВ'Я
22.02.21 - 15:38

Сьогодні криворізькі лікарні та амбулаторії отримували засоби індивідуального захисту та вироби медичного призначення. Для захисту медиків, які першими стикаються з COVID-19, усі медзаклади отримали черговий стратегічний запас ЗІЗ.

«Кошти міського бюджету були виділені для придбання ЗІЗ, майже 3-х тисяч костюмів біологічного захисту, 144-х тисяч хірургічних масок. Також закупили пульсоксиметри, які дозволяють проводити моніторинг показників стану крові пацієнта, пульсу і забезпечення киснем», - пояснив Костянтин Мурашко, начальник міського управління охорони здоров'я.

 

У місті продовжує свою роботу протиепідемічний штаб. Щоденно експерти ведуть моніторинг та доповідають міському голові про епідситуацію в місті. За словами мера, медицина нині - на чільному місці. 

 

«Я прошу всім вашим колективам передати слова вдячності від мене особисто за те, що у важких умовах пандемії, багатьох обмежень ви продовжуєте виконувати свою роботу і дбати про криворіжців. Сьогодні всі медзаклади засобами захисту забезпечені, обладнання ми теж продовжуємо отримувати, закуповувати. Якщо будуть якісь затримки із надходженням цих засобів та обладнання, ми маємо розуміти, що у нас є резерв для цього періоду», - запевнив Костянтин Павлов, міський голова.

 

На тепер, показники захворюваності у нашому місті коливаються, а от потреба в обладнанні та захисті медичних працівників залишається постійною, кажуть лікарі. 

 

«Ми сьогодні отримуємо засоби захисту та набори для проведення забору аналізів на ПЛР. Зараз у місті працюють 2 лабораторії, ми тепер швидко обслуговуємо наших пацієнтів і маємо всі можливості для того, щоб правильно і якісно забирати матеріал. Будемо сподіватися, що негативних результатів тестів буде все менше, щоб швидше це все закінчилося», - коментує Анастасія Кузнєцова, директорка ЦПМСД №5.

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: