"Ковідною" тисячею літні українці зможуть оплатити і комунальні послуги

КОРИСНО
26.01.22 - 13:06

Державну програму «єПідтримка» - виплату тисячі гривень громадянам, вакцинованим проти COVID-19, - літні люди зможуть згодом використати й на оплату комунальних послуг. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні до громадян України.

«Ширшою і більшою стає програма "єПідтримка". Відсьогодні одну тисячу гривень від держави люди старше 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей – вони матимуть можливість використання цих коштів на оплату комунальних послуг», - сказав Зеленський у відео.

 

За його словами, незабаром програма буде розповсюджуватись на громадян України віком 14-18 років.

 

«Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі та інше, вони зможуть витрачати гроші у сфері освіти, на освітні курси, освітні послуги», - додав Зеленський.

 

Щоправда, механізм такої оплати ще не розроблений. 

 

Нагадаємо, ковідну тисячу може отримати кожен громадянин України, який досяг 18 років і має в застосунку «Дія» «зелений» COVID-сертифікат вакцинації. Уряд 19 січня ухвалив рішення щодо розширення цієї програми. З 24 січня повністю вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 грн на ліки. Крім того, уряд також розширить дію програми на дітей віком 12-17 років.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»