«Країна дитинства» збирає друзів! У Кривому Розі триває фестиваль для особливих діток

ПОДІЯ
01.06.19 - 18:51

Сьогодні, до Дня захисту дітей, у парку Саксаганський вже втретє проводять міський фестиваль «Країна дитинства» для хлопчиків та дівчаток з особливими потребами. Творчий фест об’єднав більше 1000 дітей. Він триватиме до 20:00.

Фестиваль з кожним роком набирає обертів, і цього разу він став наймасштабнішим. На святкуванні представили більше 50-ти цікавих локацій, пов’язаних із творчістю та фізичним розвитком дітей.

 

У програмі фестивалю беруть участь більше 100 дітлахів із труднощами фізичного розвитку. Це – юні барабанщиці з 9-го інтернату, модники з БО «Сонячні діти Криворіжжя», маленька співачка Камілла Хільченко, відома у місті танцюристка Саша Олійник. Замість звичної сцени, вони продемонструють свої номери біля фонтану.

 

На свято запросили комп’ютерну академію «Шаг» з інтерактивним роботом. Також на сьогоднішньому заході – студія дитячого розвитку «Імаджинаріум», музей цікавої науки «Знаніум», майстер-клас із мандалоплетіння, який веде 14-річний Єгор Балін, – школа юних блогерів.

 

А на локації «Місто професій» діти змогли уявити себе поліцейськими, пожежними, екскурсоводами, журналістами, медиками. Також можна поринути у світ «Гаррі Поттера» та «Аліси у країні чудес», сфотографувавшись біля відповідних стендів.

 

Фестиваль традиційно проходить під патронатом та за підтримки народного депутата Костянтина Павлова.

 

 «Я однозначно підтримав ідею оргкомітету 3-го фестивалю – заповнити його якомога більшою кількістю активних локацій з пізнавальними та розвиваючими майстер-класами, знайомством зі світом різних професій, – зазначив Костянтин Павлов. – Зараз в Україні впроваджується соціальна інклюзія – реальне включення людей з обмеженими можливостями в активне громадське життя. Звичайно, це повинно починатися з дитинства».

 

Співорганізаторами «Країни дитинства» стали керівники більш ніж 20-ти криворізьких громадських організацій, які об’єднують наших особливих земляків.

 

Постійну організаторську підтримку фестивалю надає Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива». Цього разу представники «Метінвесту» організували комфортний переїзд учасників фестивалю із різних кінців міста.

 

Наприкінці свята Костянтин Павлов вручив подяки 25-ти добрим друзям і помічникам фестивалю. А юні талановиті учасники отримали дипломи та пам'ятні подарунки.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: