Крім хворої на Covid-19 криворожанки, методом ІФА виявили 3-х пацієнтів, які перехворіли раніше

ТЕРМІНОВО
11.06.20 - 13:31

На тепер із діагнозом Covid-19 у Кривому Розі лікуються 15 пацієнтів (із врахуванням 3-х госпіталізованих із П’ятихаток та П’ятихатського району). Маємо новий підтверджений випадок - ця жінка перебувала на амбулаторному лікуванні у сімейного лікаря.

Подолали коронавірус 196 осіб. Кількість смертей від Сovid-19 на тлі основних захворювань – 9. В інфекційній лікарні зараз перебувають 53 пацієнти, з Covid-19 – 9, з підозрою – 44.

 

У важкому стані, але з позитивною динамікою – 8 пацієнтів, з них 5 – у реанімації. З підозрою по місту – 92 людини, які очікують на результати ПЛР. На самоізоляції перебувають 446 осіб. Під амбулаторним наглядом сімейних лікарів із коронавірусом - 6 криворіжців. У них захворювання протікає без погіршення самопочуття.

 

За час карантину в місті вже провели 32 865 швидких тестів.

 

У місті продовжують і дослідження методом ІФА (імуноферментний аналіз) на визначення антитіл до коронавірусу у лабораторії міської поліклініки № 5 та Центру профілактики та боротьби зі СНІД. Метод дозволяє з'ясувати, скільки криворіжців вже перехворіли, отримали імунітет, а також інфікувалися вірусом, тобто зараз хворіють на Covid-19.

 

Вже провели методом ІФА 1 462 обстеження (виявили 3-х осіб, які раніше перехворіли, та 1-го інфікованого).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: