«Крок до мрії». У Кривому Розі відбувся перший благодійний бал для особливих діток 

БЛАГОДІЙНІСТЬ
18.06.21 - 16:51

Вишукані костюми, «червона доріжка», вальс із професійними хореографами та великий смачний торт від мера міста - багато цікавинок і приємних моментів чекали на юних учасників балу у Палаці культури «Мистецький».

Хлопчики й дівчатка з особливими потребами мали змогу довести, що в житті немає жодних перешкод у реалізації своїх здібностей і талантів. А ті мрії, які вони плекали, здійснилися – від каркасного басейну до палиць для скандинавської ходьби.  

 

Відкрив святковий вечір міський голова Костянтин Павлов. 

«Це прекрасний бал, в якому ви, діти, - справжні зірки. У вашому житті - це яскрава пригода. На вас очікують багато сюрпризів, подарунків та приємних моментів. Я щиро бажаю, щоб у вас все вийшло і щоб ви запам'ятали цей день. Ідея проведення такого балу у нас виникла давно, але карантинні обмеження внесли певні корективи. І як тільки з’явилася можливість, ми організували цей прекрасний захід. Упевнений, бал «Крок до мрії» матиме продовження і стане традиційним у Кривому Розі!» - сказав мер. 

 

Створити святкову атмосферу заходу допомогли криворізькі артисти, представники молодіжного виконкому, доброчинні фонди та меценати. Бал відбувся під гаслом «Здійснення мрії особливих дітей». Дорослі зробили все, щоб малеча відчула себе як у казці, де всі бажання втілюються в життя. Як і на кожному світському рауті, тут були 25-метрова червона доріжка, чарівна музика у виконанні духового оркестру, аніматори, «фотосушка» щасливих хвилин та багато подарунків. Яскравим акордом в завершенні балу стало фаєршоу та запуск 200 небесних ліхтарів у повітря.

 

Мер міста подякував усім, хто взяв участь в організації балу та здійсненні бажань маленьких криворіжців: «Слова подяки хочу висловити всім тим, хто щодня дарує щастя, любов, підтримку та допомагає нашим особливим діткам адаптуватися в суспільстві!»

 

«Ми хочемо допомагати дітям з різними вадами адаптуватися в соціумі. А участь у балі надає можливість учасникам самореалізуватися, представити свої здібності, і зрештою, жити повноцінним життям. Попри проблеми зі здоров’ям, протягом декількох тижнів діти вивчали рухи класичного вальсу, під керівництвом кращих хореографів нашого міста. Ми щиро вдячні керівництву міста, особисто меру Костянтину Юрійовичу за системну підтримку та реальну турботу про особливих діток», - зазначила керівниця ГО «Берегиня душі» Яна Шермук.

 

 

«Це велике щастя - бачити усмішку та радісне обличчя нашої доньки! Вона так ретельно та відповідально готувалася до свого першого балу. Для нашої родини це визначна подія, ми вкотре переконуємося, що бажання, справді, здійснюються, і в житті немає нічого неможливого. Вдячна рідному місту за казку для моєї доньки!» - поділилася враженнями мама однієї з учасниць балу.

 

 
Кривий Ріг - єдине місто в Україні, яке надає матеріальну підтримку всім родинам, які виховують дітей з інвалідністю. У межах міської Програми соціального захисту мешканців, на підтримку всіх діток з обмеженими можливостями у міському бюджеті на цей рік передбачено майже 35 млн грн. Одноразову допомогу від міста у 10 тисяч грн отримує кожна дитина.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: