Крок назустріч бізнесу. Для криворізьких підприємців діє програма підтримки

БІЗНЕС
19.04.19 - 17:19

Третій рік у Кривому Розі діє програма сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Підприємці отримують часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитом. Головна умова — створення та збереження нових робочих місць. Такою пільгою вже скористались 38 суб’єктів господарювання. Вони працевлаштували понад півсотні криворіжців.

Криворізька компанія з виготовлення та утеплення фасадів будівель на українському ринку працює вже 10 років. І вже вдруге її керівник Антон Урясьєв бере участь у міській програмі «Крок назустріч бізнесу». За її умовами, підприємець отримує цільові кошти з міського бюджету на погашення третини відсоткової ставки за користування банківською позикою.

«Знадобилося додаткове кредитування для розширення промислових потужностей, щоб покращити продукцію. Для мене це зручно, наша компанія розвивається й ми створюємо нові робочі місця», — розповідає підприємець Антон Урясьєв.

 

 

Саме створення і збереження додаткових робочих місць — головна мета програми та умова участі в ній.

«З 2017 року за ініціативи міського голови та підтримки депутатів міськради, вперше за весь час існування програми підтримки підприємців було виділено цільові кошти для конкретного суб’єкта господарювання. Влада, розуміючи складну ситуацію на кадровому ринку, складну економічну ситуацію, частково фінансовий тягар бере на себе», — пояснює начальниця міського департаменту розвитку підприємництва Ірина Рижкова.

 

 

За період дії програми, за кредитом часткових компенсацій вже виплатили 60 тисяч гривень.
Учасники програми знають - якщо створене робоче місце з часом анулюється, відсотки за кредитом доведеться виплачувати самостійно, а компенсовану частку - повернути до міського бюджету.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: