«Кривбас» здобув впевнену перемогу над «Черкаськими Мавпами» у баскетбольній Суперлізі Windrose

18.02.22 - 10:26

17 лютого у Кривому Розі відбувся баскетбольний матч регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.  БК «Кривбас» впевнено переміг команду «Черкаські Мавпи»  з рахунком 80:63.

Черкаські Мавпи краще почали матч, та невдовзі Кривбас відповів ривком 9:0. Наприкінці другої чверті кілька вдалих атак криворіжців дозволили їм піти на велику перерву з перевагою +11 – 38:27.

У третій чверті Кривбас продовжив нарощувати перевагу, довівши її до +18, після чого команда Артема Сліпенчука спокійно довела матч до перемоги.

Кращим гравцем матчу став Мілош Поповіч, який оформив дабл-дабл з 11 очок та 17 підбирань. Найрезультативнішим був Владислав Коренюк з 17 очками. У гостей Олександр Кольченко відзначився 21 набраним балом.

26 лютого Кривбас гратиме проти Миколаєва.

Джерело - Федерація баскетболу України. Фото - ФБУ.