Криворіжгаз пропонує клієнтам техобслуговування внутрішніх мереж за акційною ціною

КОРИСНО
01.07.21 - 10:28

«Криворіжгаз» нагадує, що вчасне технічне обслуговування газових мереж рятує життя. «Подбай про безпеку» - газовики пропонують клієнтам технічне обслуговування внутрішніх газових мереж за акційною ціною 300 грн. на рік.

Витоки газу є основною причиною викликів 104 та є вкрай небезпечними для здоров’я. 

 

З початку року у побутових споживачів виявлено понад 3 тисячі випадків витоків газу. Найрозповсюдженіші випадки: витік газу на електроізоляційній муфті внутрішніх газопроводів, витоки на різьбових з’єднаннях перед та після крану на опусках газопроводів перед приладами, непрацюючі пружинно-сальникові крани на опусках перед газовими приладами, витік газу на пробкових кранах. 

 

«Найнебезпечнішими є «зашиті» газопроводи. Люди не знають, що дбаючи про дизайнерську красу приміщення, наражають себе та рідних на небезпеку. Адже гіпсокартонні та інші короби унеможливлюють вчасне виявлення витоків газопроводів та перевірку їх технічного стану. Люди не знають про незначний витік газу, при цьому газ в оселі накопичується і може спричинити нещасні випадки», - зауважують в газорозподільній компанії. 

 

Які ознаки отруєння побутовим газом (метаном)?

  • при легкому отруєнні - головний біль, сльозотеча, загальна слабкість, біль у серці, запаморочення і сонливість.

  • середній ступінь тяжкості характеризується втратою орієнтації, порушеною координацією, прискореною ЧСС (частота серцевих скорочень).

  • при тяжкому отруєнні можливі втрата свідомості, ураження серцевого м'яза і головного мозку, набряклість легенів.

  • миттєва інтоксикація, ознаками якої є втрата свідомості після декількох вдихів, асфіксія і зупинка серця.

 

Вчасно виявити витоки газу допоможе регулярне технічне обслуговування внутрішніх мереж. 

 

Що отримує клієнт, підписавши договір із газорозподільною компанією? 

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;

  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів; 

  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

  • перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах, 

  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

 

Послуга є ринковою. Укладення договору клієнтами відбувається на добровільних засадах. Усі необхідні документи (договір, акт виконаних робіт, рахунок) надає клієнту працівник компанії. Під час візиту має бути одягнений у спецодяг та пред’явити посвідчення.

 

Оплата за надану послугу відбувається винятково у безготівковій формі. Клієнт може оплатити послугу картою через POS-terminal або ж протягом 5 днів у будь-якому банківському відділенні, або на пошті.

 

Згідно з чинним законодавством технічне обслуговування – це контроль за технічним станом, перевірка на загазованість, виявлення місць витоків газу, очищення, змащення та інші операції з утримання працездатності і справності газових мереж.

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: