Криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк стала стипендіаткою ДніпроОДА

24.12.20 - 12:04

Дніпропетровська ОДА заохотила 16 провідних спортсменів і стільки ж тренерів щорічною стипендією. Винагороду призначили за підсумками 2020 року.

Серед стипендіатів – криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк.

«Загалом премію отримали 32 людини. Кожен на особистий рахунок – від 10 до 55 тисяч гривень. Пишаємося нагородами, які здобувають представники нашого регіону на змаганнях, особливо міжнародних», - сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Окрім криворожанки Ілони Прокопевнюк, яка стала бронзовою призеркою Кубку світу з вільної боротьби, стипендії отримали стрибунка Ярослава Магучіх, бігунка з бар’єрами Анна Рижикова, метальник молота Михайло Кохан, володар бронзи Кубку світу з фехтування Богдан Нікішин, срібний медаліст чемпіонату Європи з дзюдо серед молоді Олег Вередиба.

Одноразові грошові виплати отримали і 12 кращих представників неолімпійських видів спорту: самбо, бодібілдингу, спортивного орієнтування, гирьового спорту, шашок, риболовного спорту.

Тренер криворізької спортсменки – Олександр Лозний.

Як ми писали, криворожанка Ілона Прокопевнюк виборола бронзову медаль Індивідуального Кубку світу.

Фото на прев'ю зі сторінки Ілони Прокопевнюк у фейсбук.