«Криворізька фундація майбутнього» разом із волонтерами шитиме захисні маски для мешканців тергромад

АКТУАЛЬНО
17.04.20 - 12:01

ГО «Криворізька фундація майбутнього» реалізує проєкт з пошиву масок для медиків та літніх мешканців громад Дніпропетровської області. Ініціативу підтримала компанія Метінвест, яка надала кошти для придбання матеріалів.

Громадська організація запрошує всіх відповідальних та небайдужих криворіжців до співпраці і пропонує бізнесу долучитись до проєкту. Допомогти може кожен містянин. Для цього потрібно мати швейну машинку і заповнити реєстраційну форму за посиланням.

 

Організація пропонує такий алгоритм роботи: майстри розкроюють деталі, які потім у спеціальній упаковці привозять волонтерам додому. Готові вироби так само адресно забирають і доставляють у Широківську, Карпівську, Новолатівську, Петрівську, Червоненську громади.

 

«Наша організація разом із компанією Метінвест вже передала громадам медичні маски та дезінфекційні засоби для рук, інструментів та приміщень. Важливо підтримати лікарні саме у віддалених районах, які не є опорними установами для лікування хворих на COVID-19. Але вони – перша ланка, до якої звертаються пацієнти з різноманітною симптоматикою та недугами», - підкреслила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

 

Більше інформації про перебіг проєкту та інші ініціативи громадської організації можна знайти на сторінці за посиланням.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: