Криворізька команда Нескорених повертається з відбору на міжнародні ігри Warrior Games із 13 нагородами

ГОРДІСТЬ
17.05.21 - 9:06

Криворізька команда Нескорених повертається з відбору на Warrior Games із 13 нагородами! Наші земляки завоювали 9 бронзових, 2 срібних і 2 золотих медалі. Про це повідомив координатор команди Invictus Kryvbas Микола Колесник.

Як ми писали, українські ветерани бойових дій уперше беруть участь у відборі на міжнародні ігри Warrior Games, який тривав у столиці з 14 по 16 травня. Уже цієї осені 40 українських ветеранів виступлять та представлять Україну на міжнародних мультиспортивних змаганнях, які пройдуть у США. Warrior Games – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль.  

 

Програма змагань включала 11 адаптивних видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг і метання), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, сидячі паверліфтинг і волейбол.

 

Свою фізичну підготовку та волю до перемоги гідно продемонструвала на відборі і команда «Нескорені Кривбас».

 

Як ми писали, першу медаль Кривбасу приніс Костянтин Тарабар, військовий 17-ї танкової бригади. У штовханні ядра він посів 3 місце.

 

У паверліфтингу Юрій Горбачов і Сергій Карайван посіли 3 місце. У волейболі сидячи команда Invictus Kryvbas посіла 3 місце.

 

Василь Стуженко приніс команді 2 місце у стрільбі з лука.

 

Крім того, ще один криворіжець Роман Журавель, який проходить службу під Києвом, був нагороджений козацьким мушкетом як найкращий стрілець.

 

Нагадаємо, 10 -11 липня 2021 року у Кривому Розі відбудуться Всеукраїнські Ігри Нескорених з плавання та стрільби з лука. Таким чином, Кривий Ріг стає третім містом України, після Києва та Черкас, яке прийме у себе змагання поранених та травмованих ветеранів.

 

Детальніше про змагання читайте у наших наступних новинах.

 

 

Фото зі сторінки Миколи Колесника та Warrior Games.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: