Криворізька легкоатлетка Тетяна Кайсен здобула срібло Зимового чемпіонату України

12.02.21 - 16:14

З 10 по 12 лютого у Сумах триває чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. У змаганнях брала участь вихованка криворізької ДЮСШ № 7.

У першості на дистанції 200 метрів криворожанка Тетяна Кайсен завоювала срібну медаль. Спортсменка пробігла дистанцію за 24,62 секунди.

Призерку підготували тренери Ю. Сендецький, В. Кравченко та Л. Худик.

Загалом команда Дніпропетровської області вже здобула на чемпіонаті 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. Стрибунка Ярослава Магучіх вчергове підкорила висоту 2 метри у приміщенні. А Ганна Рижикова-Ярощук встановила особистий рекорд на 400-метрівці - 52,57 с.

Як ми писали раніше, криворізька спортсменка Тетяна Кайсен стала чемпіонкою у командній першості України з легкої атлетики.

Джерело - ДніпроОДА. Фото з відкритих джерел.