Криворізькі дітлахи з інвалідністю провели незабутній вікенд у Дніпрі

СОЦІУМ
07.06.21 - 15:08

Майже 80 криворізьких дітей із інвалідністю та діток із багатодітних сімей провели незабутні вихідні у Дніпрі. Дітлахи каталися катером по Дніпру, відвідали контактний зоопарк.

До Міжнародного дня захисту дітей, цей виїзний розважально-пізнавальний вікенд організував міський осередок ПП «Опозиційна платформа – За життя».

 

"Організувати таку подію для дітей із інвалідністю - непросте завдання, але ми підійшли до нього з усім серцем, - каже депутат Криворізької міської ради, голова фракції ОПЗЖ Андрій Юріс. - Подбали про транспортне забезпечення поїздки двома комфортабельними автобусами, про організацію водної прогулянки. Загалом, про все необхідне, щоб діти і дорослі почувалися зручно і раділи яскравим враженням. Я сподіваюся, що цей незвичайний вихідний подарує цим дітям багато емоцій, нових знань, бо наш вікенд - і розважальний, і пізнавальний водночас".  

 

За словами депутата, інклюзія у нашому місті реально втілюється - людей з обмеженими можливостями включають в активне соціальне життя. 

 

"Ми ламаємо стереотипи, коли проводимо фестивалі і конкурси за їхньої участі. Наш депутатський корпус - за те, щоб життя цих дітей у рідному місті ставало яскравішим і комфортнішим", - впевнений Андрій Юріс.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: