Криворізькі діти з особливими потребами вирушили на пізнавальну екскурсію до Умані

СОЦІУМ
25.09.21 - 13:32

Сьогодні на двох комфортабельних автобусах 110 хлопців і дівчаток від ГО "Берегиня душі" вирушили до Умані. Пізнавальну екскурсію організували для дітей за підтримки Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива».

«Дітки з багатодітних сімей та діти з інвалідністю відвідали Софіївський парк в Умані. Хлопці поплавали на човні в ставку, прогулялися по парку, побували в Печері бажань, намилувалися красою джерел. Сердечне спасибі «Українській перспективі» за цей день, емоції і посмішки наших дітей, за феєрію почуттів», - сказала Яна Шермук, керівниця організації «Берегиня душі».

 

Вона розповіла, що багато радісних емоцій викликав у хлопців парк «Фентезі»: Алея фонтанів, водоспад" Дракон ", китайська альтанка, дитячий майданчик, ставок із золотими рибками, студія караоке, зелені галявини, на яких дітвора перекидалася, веселилася від душі.

 

Потім діти відвідали «Динопарк», а завершенням екскурсії стало лазерне шоу фонтанів. Видовище не залишило байдужим ні дітей, ні дорослих.

 

Фонд Вілкула «Українська перспектива» системно надає допомогу організаціям, які займаються підтримкою і розвитком криворізьких дітей з особливими потребами. Так, до Дня знань 150 криворізьких школярів - вихованців громадської організації «Берегиня душі» - отримали сертифікати для підготовки до школи від волонтерів Фонду. Також за підтримки «Української перспективи» в парку Мершавцева організували яскраве святкування 25-річчя громадської організації «Веселка».

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: