Криворізькі гвардійці стали абсолютними чемпіонами з військово-спортивного багатоборства

ВІЙСЬКОВІ
21.08.20 - 14:56

Ініціаторами змагань з військово-спортивного багатоборства пам'яті полковника Олександра Голякова виступили спортивні федерації міста та командування військової частини 3011, яку полковник очолював більше 10 років, - повідомляє пресслужба частини у фейсбук.

Протягом двох днів команди-учасниці кожної військової частини Центрального ОТО змагались за першість у кількох видах спорту: плавання на 50 м, біг на 100, 3000 м, підтягування на перекладині, метання гранати, смуги перешкод та стрільби з АКМ.

3 місце у особистій першості серед спортсменів до 30 років посів солдат Сергій Ярохович (в/ч 3011). На другому місці опинився молодший сержант Дмитро Коваленко (в/ч 3011). Абсолютним переможцем чемпіонату ЦОТО з військово-спортивного багатоборства став солдат Віктор Сенчишин (в/ч 3011).

У загальнокомандному заліку криворізька частина посіла 1 місце. 2 місце вибороли спортсмени Дніпровського полку охорони громадського порядку (в/ч 3036, м. Дніпро).
На 3 місці завершила турнір команда військової частини 3042 з Енергодара.

Абсолютними чемпіонами змагань стали гвардійці військової частини 3011. Полковник Володимир Белоусов вручив переможцям головний приз – кубок, а також грошову винагороду.

Допомагали організувати першість керівники спортивного клубу «КБ-75», Владислав Біндер, а також заслужений тренер України Жорж Каруца, вихованці якого проходять службу у лавах Нацгвардії.