Криворізькі мисливці ініціювали Всеукраїнську акцію на захист довкілля

ВАЖЛИВО
14.03.19 - 11:56

З приходом весни вчастили пожежі в лісах та посадках. Рятувальники говорять: у багатьох випадках причина займання — навмисний підпал.

Стурбовані такою ситуацією й мисливці. Бо ж у вогні гинуть звірі та птахи. Відтак, криворізька організація мисливців ініціювала Всеукраїнську акцію на захист довкілля.

Акція — профілактична. Про небезпеку лісових пожеж люди знають, утім головною проблемою вважають знищення дерев, і часто забувають про те, що вогонь вбиває тварин. Полювальники пояснюють, пожежа завдає не лише шкоди екології, а й знищує пташині кладки та потомство багатьох дрібних тварин.

«Я особисто одного разу затримав палія очерету, який вирішив помилуватися полум’ям. Про те, яку загрозу він несе тваринам, чоловік навіть не подумав», — пригадує прес-секретар Криворізької організації Українського товариства мисливців та рибалок Андрій Абін.

 

 

 

Андрій розповідає, що  заповнити інформаційну прогалину в знаннях вирішили через освітні плакати. Ідею криворіжців через соцмережу вже підхопили в багатьох регіонах країни.

 

 

Коштами небайдужих надрукували першу тисячу екземплярів, більшість плакатів уже розіслали по Україні. Решту — ентузіасти планують розмістити в громадських місцях та школах Кривого Рогу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: