Криворізькі нацгвардійці -  переможці змагань з функціонального багатоборства 

ВІЙСЬКОВІ
26.04.19 - 10:08

У військовій частині 3011 завершилися змагання з функціонального багатоборства на першість Центрального ОТО. Про це повідомили у прес-службі частини.

За результатами триденних змагань, у першій групі (бригади та полки), перемогу здобула команда в/ч 3011, друге місце посіла збірна в/ч з Дніпра. Третє – в/ч з Павлограда. 

 

 

Військові змагалися у кілька етапів: командно-силова першість, воєнізований крос зі стрільбою, метання гранат та військово-спортивна естафета.

На першому етапі учасники показали найкращий результат у силових вправах - підтягуванні на перекладині, присіданні з гирею, лазінні по канату, греблі, жиму лежачи та стрибках на тумбу.

 

 

 

На другому етапі військовослужбовці долали дистанцію у 3 кілометри в екіпіруванні (бронежилет "Корсар", каска та автомат) з киданням гранати та стрільбою.

 

 

 

 

На третьому – під час "стометрівки" переносили умовних поранених, патронні ящики, перекидували колесо та штовхали автомобіль.

 

 

 

У другій групі (батальйони) перемогла команда в/ч 3059 (м. Кременчук). "Срібло" вибороли військові з Енергодара. Третє – у полтавських військових.

 

 

 

Фото зі сторінки в/ч 3011.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: