Криворізькі надзвичайники змагатимуться на Відкритому чемпіонаті області пожежних-рятувальників

ЦІКАВО
28.07.21 - 11:57

31-го липня відбудуться Всеукраїнські змагання пожежних-рятувальників, на якому виступлять і троє ДСНСників із Кривого Рогу.

Як повідомила речниця рятувальників Криворізького району Світлана Чередниченко, змагатимуться 16 команд із різних куточків України. До складу команди від Дніпропетровської області входять 7 рятувальників, троє з них – криворіжці.

 

Це Пилип Поддуєв – вогнеборець 12-ї пожежної частини Кривого Рогу, Сергій Можиловський та Володимир Сушко – криворізькі інспектори.

Змагання проводитимуть за міжнародним форматом #Firefighter_Combat_Challenge, вони включатимуть проходження дистанції на час із виконанням 5-ти послідовних етапів. 

 

1 етап: учасник має перенести на плечі пакунок з рукавами вагою 19 кілограмів по сходах на 4-й поверх пожежної вежі та покласти його у відповідний контейнер нагорі.  

 

2 етап: учасник за допомогою троса повинен руками підтягнути рукавну скатку вагою 19 кілограмів із землі на висоту 4-го поверху та покласти її у відповідний контейнер. 

 

3 етап: учасник, стоячи двома ногами на спеціальній платформі, ударами молота Кейзера вагою 4 кілограми повинен перемістити сталеву балку вагою 72,5 кілограми на відстань 1,5 метри. 

 

4 етап: рятувальник повинен подолати дистанцію у 42 метри, не зачепивши перешкоди, а потім підібрати рукавну лінію і протягнути її на відстань 22 метри, пройти через дверцята та влучити струменем води у мішень, після чого перекрити подачу води та покласти рукав на землю. 

 

5 етап: необхідно підняти і протягнути манекен вагою близько 80 кілограмів на відстань 30 метрів. 

 

Побажаємо успіхів нашим землякам!

Фото ДСНС.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: