Криворізькі танкісти здобули два призових місця на чемпіонаті ОК «Схід» із гирьового спорту

ВІЙСЬКОВІ
29.09.21 - 10:19

Військовослужбовці 17-ї окремої танкової бригади в особистій першості здобули два третіх місця у вагових категоріях: до 68 кілограмів та понад 95 кг на чемпіонаті Оперативного командування «Схід» із гирьового спорту.

Учасники чемпіонату виконували вправу «гвардійський ривок». 12 хвилин поспіль без відпочинку військовослужбовці піднімали гирі вагою 24 або 16 кг з довільною зміною рук, - розповідають у пресслужбі танкової частини.

На змаганнях військовослужбовці 17-ї танкової бригади встановили й особисті спортивні рекорди. Так, нашому військовослужбовцю у ваговій категорії до 68 кг вдалося підняти гирю 112 разів та вибороти третє місце.

Найважчий наш спортсмен у категорії понад 95 кг підняв 199 разів гирю вагою 24 кг і також здобув третє місце. Таким чином, виконав норматив третього дорослого розряду з гирьовому спорту. Відтак, він буде готуватися до змагання на рівні Сухопутних військ Збройних сил України.

Справжнім сюрпризом став виступ жінок-військовослужбовців, які відрізнялися високим рівнем підготовки. Їм вдалося підняти понад 200 разів 16-кілограмову гирю і показати результат майстра спорту України. Серед конкурсантів були також спортсмени, які професійно займаються гирьовим спортом.

Наступні змагання, в яких планують взяти участь військовослужбовці 17-ї окремої танкової бригади, - змагання з боксу серед бригад ОК «Схід». Побажаємо нашій команді здобути перемогу на цих змаганнях!