Криворізькі учні професійно-технічних закладів стали лауреатами "Фестивального дивограю"

ОСВІТА
02.12.21 - 12:48

У Палаці культури «Центральний» відбувся гала-концерт щорічного обласного фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти». Організаторами фестивалю стали міська влада та департамент освіти і науки ДніпроОДА.

Від імені в.о. міського голови Юрія Вілкула, учасників та лауреатів фестивалю привітав заступник міського голови Сергій Мілютін.

 

«Мета не тільки цього фестивалю, а й розвитку всієї системи професійно-технічної освіти Кривого Рогу – підтримати творчо обдаровану молодь і створити умови для реалізації її здібностей. Це стосується й проведення творчих конкурсів, а головне – модернізації системи навчання, щоб випускники здобували знання та опановували професії, затребувані на реальному ринку праці, щоб молодь отримувала роботу з гідною заробітною платою», – сказав Сергій Мілютін.

 

Начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації Любов Кравченко зазначила: «Понад 500 учнів закладів професійно-технічної освіти взяли участь у фестивалі під гаслом «Україна – це ми» і присвячений 30-річчю Незалежності нашої рідної держави. Тому що дійсно профтехосвітяни, учні, майбутні кваліфіковані робітники – це майбутнє нашої країни».

 

Заступник міського голови Сергій Мілютін зазначив: «Насамперед я передаю учасникам фестивалю найтепліші слова від секретаря міської ради Кривого Рогу, в.о. міського голови Юрія Григоровича Вілкула. Як ви знаєте, Юрій Григорович багато десятиліть віддав освіті. Це означає, що всі проєкти, пов'язані з цією сферою, в нашому місті є пріоритетними й мають підтримку. Я дякую всім учасникам фестивалю за талант. Особливі слова подяки викладачам та керівникам професійно-технічних закладів освіти за те, що вони змогли знайти ці таланти. Прохання до всіх учасників, які показуватимуть батькам свій виступ в YouTube, подякуйте їм за те, що вони підтримували вас з наймолодшого вашого віку. І те, що ви наразі демонструєте свої таланти – це завдяки їхній любові до вас».

 

Цьогоріч у фестивалі взяли участь понад 500 учнів із 37 закладів. Лауреатами стали 21 творчий колектив та 31 сольний виконавець. Переможців визначали за номінаціями: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Літературна творчість», «Образотворче та декоративно-вжиткове мистецтво», «Театральне мистецтво» та «Кіномистецтво». Лауреати фестивалю отримали дипломи та цінні подарунки.

 

Список переможців можна переглянути за посиланням.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: