Криворізькі вступники подали 2600 заяв на бакалаврат до педагогічного університету

ОСВІТА
30.07.19 - 10:11

Сьогодні та завтра абітурієнти ще можуть подати оригінали документів на омріяний бюджет. Наприкінці минулого тижня вони вже дізналися про результат у своїх електронних кабінетах.

Учора на першому поверсі КДПУ абітурієнти чекали своєї черги для подачі документів. Катерина – майбутня контрактниця, прийшла вступати з течкою. У її родині мистецтво пензля – у тренді. Дівчина прагне не тільки малювати, а й навчати цього мистецтва.

 

Відповідно до конкурсного балу та вступних рейтингів, абітурієнти могли побачити результат свого вступу в електронних кабінетах 26 липня. Нині триває кульмінація кампанії: подача документів до приймальної комісії абітурієнтами та складання іспитів до магістратури.

 

У запасі вступників ще два дні, до 18-ої години 31-го липня. Єдиний педагогічний виш Дніпропетровщини для вступників у пріоритетах.

 

«На бакалаврат на основі повної загальної середньої освіти подано 2600 заяв. Це 5-й результат по Дніпропетровщині», – розповів ректор КДПУ Ярослав Шрамко.

 

Топова п’ятірка педагогічних спеціальностей незмінна: історія, українська мова та література, дошкільна освіта, психологія та логопедія. Щодо рейтингів самого КДПУ, за версією сайту «Освіта.ua», він увійшов до сотні найпопулярніших вишів України. Цьогоріч місць держзамовлення на 40 більше, ніж торік.

 

«Ми отримали 390 місць держамовлення. Кількість місць держзамовлення – одна з найбільших серед педагогічних вишів України. Це обумовлено тим, що подають абітурієнти документи з високими балами і виставляють перший, другий пріоритет», – зазначив Ярослав Шрамко.

 

Тим, кому пощастило менше, радять не панікувати – ті, хто не отримав рекомендації на бюджет, можуть також нести до приймальної комісії оригінали документів. Після опублікування наказу про зарахування 1 серпня відразу починають розглядати рекомендації на контракт.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: