Криворізьку малечу запрошують наздогнати Святого Миколая

СОЦІУМ
11.12.18 - 13:08

16 грудня о 10:00 криворізьку малечу запрошують поганятися за Святим Миколаєм, і звісно ж, отримати від чарівника солодкий подарунок. Старт від Квіткового годинника, парк Героїв.

Krivbass Run Club відкриває реєстрацію на дитячий забіг «Наздожени Миколая»:

«Скоро розпочнеться чарівний час - період Новорічних свят, і ми готуємо для вас кілька цікавих заходів! Наше середовище однодумців любить дивувати і перетворювати традиційне дозвілля на щось спортивне, активне, нетрадиційне. Ми цінуємо і поважаємо традиції, просто завжди пропонуємо поглянути по-новому і активно на буденність!»

Зареєструватись на забіг можна за посиланням. Спортивне свято має на меті благодійність - зібрати кошти на «миколайчики» для дітей з центру соціально-психологічної реабілітації. Тож учасників закликають робити грошові внески.

Для забігу готують три дистанції:

 - Для дітей - "Наздожени Миколая" 1,2 км. Завдання: наздогнати Миколая, кинути йому в мішок лист з побажаннями, отримати солодкий подарунок.

 - Благодійний забіг "Подаруй дітям радість" - 2,5 км.

 - Благодійний забіг "Подаруй дітям радість" - 5 км.

Учасники обов’язково мають зареєструватися, сплатити внесок і 15 грудня отримати «стартовий набір»: лист до Святого Миколая, новорічний ковпак, стартовий номер. Місце збору організатори повідомлять додатково в соцмережі Фейсбук.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: