Криворізький «Гірник-Ветеран» переміг «ІнГЗК» у матчі за третє місце на міському турнірі

18.08.20 - 14:15

16 серпня у спорткомплексі «Гірник» в Кривому Розі відбувся матч за третє місце у міському турнірі пам’яті Володимира Яшніка. На полі зустрілись криворізькі команди «ІнГЗК» та «Гірник-Ветеран». Ветерани перемогли з рахунком 6-1, - повідомляє пресслужба криворізького клубу.

У першому таймі ініціативою володіли «гірники». На 33-й хвилині перший гол забив Сергій Чудак.

Через 5 хвилин вже з пенальті відзначився Костянтин Караманіц. На 43-й хвилині «гол у роздягальню» провів Андрій Шмат.

Номінальні господарі зуміли відповісти лише раз. На 50-й хвилині шкіряного до сітки відправив Віктор Макєєв.

Надалі «Гірник-Ветеран» ще тричі вразив ворота «ІнГЗК». Взяття - на рахунках Гліба Попчука, Олександра Семеренка та Андрія Шмата.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу «гірників», яка принесла команді бронзову нагороду змагань.