Криворізький каратист привіз бронзу з чемпіонату світу в Японії

СПОРТ
30.08.19 - 11:27

23 та 24 серпня в Токіо відбувся 14-й чемпіонат світу з Шотокан-карате-до. Серед 50-ти країн-учасниць, 24 спортсмени української збірної показали гідні результати – двоє вибороли золоті медалі, четверо отримали срібло та ще четверо – бронзу. Потрапили до збірної й криворіжці.

Криворіжець Олег Андрєєв, володар чорного поясу 4-го ступеня, на чемпіонаті змагався з каратистами з Болгарії та Австралії, посів 3 місце з ката в особистій категорії. Пощастило пану Олегу потрапити й до суддівської колегії. Великий досвід, каже сенсей, дають семінари, які влаштовують перед змаганнями.

 

«Це мрія всього мого життя – потрапити до Японії – серця, де зароджувалось карате. Я потренувався у центральному залі Бутакані в токійському клубі. Багато сенсеїв мріють про це все життя й не можуть потрапити», – поділився враженнями голова Криворізької Федерації Шотокан карате-до Олег Андрєєв.

 

Вже триває підготовка до наступного Чемпіонату світу з карате, який відбудеться за два роки. Витрати на подорож до Японії бере на себе Всеукраїнська федерація Шотокан-карате-до. Але головне – це пошук та підготовка учасників. У федерації сподіваються, що наступного разу до команди потрапить більше криворіжців.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: