Криворізький маршрутник, який доправив хворого пасажира до лікарні, став "Героєм-рятувальником року"

ГОРДІСТЬ
17.09.21 - 13:57

До Дня рятівника, у київському Маріїнському палаці відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2021 року”. Десять сміливих українців отримали від президента Зеленського цінні подарунки та дипломи лауреатів Акції від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

У переліку героїв - криворізький маршрутник Олександр Соколов, який став янголом-охоронцем для пасажира Олександра Джулаєва.

 

Як ми писали, коли пасажиру його маршрутного таксі №233 стало зле, Соколов миттєво прийняв рішення - висадив інших людей та доправив постраждалого до найближчої лікарні. Для цього йому знадобилися 4 хвилини. Ці хвилини і стали для хворого пасажира рятівними - вони дозволили лікарям вчасно надати необхідну допомогу (після двох перенесених інсультів третій міг стати для чоловіка фатальним).

 

Небайдужого до чужої біди водія за допомогою соцмережі розшукала дружина врятованого криворіжця.

 

«Дрижала від хвилювання моя рука, коли я тиснула руку Олександру за його вчинок людяності. Скромна і ввічлива людина, Соколов Олександр, водій звичайного маршрутного автобуса №223 - а яке серце має! Спасибі за людяність, небайдужість, допомогу! Будьте здорові і щасливі, адже ви цього варті», - висловила свою вдячність Ірина Джулаєва.

 

Дивовижні історії порятунку були опубліковані на інформаційних платформах ДСНС, і мужні й рішучі українці стали справжніми народними героями.

 

Наймолодшим лауреатом на нагородженні став 11-річний Максим Мотуз із Миколаївської області. 15 лютого, повертаючись додому після уроків, він витягнув з річки дитину, яка тонула. Найстаршою - пенсіонерка з Миколаївщини Людмила Сіманенко. 18 серпня вона врятувала трьох сусідських дітей - дівчаток-близнят та їхню сестричку з пожежі, поки їхніх батьків не було вдома.

 

Вітаємо усіх цьогорічних лауреатів акції, для яких відсьогодні День рятівника - теж професійне свято!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: