Криворізький міський голова Костянтин Павлов привітав земляків із Днем Перемоги

ПРЯМА МОВА
09.05.21 - 8:58

На честь Дня Перемоги, міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов звернувся з привітаннями до містян.

"Дорогі ветерани! Шановні криворіжці! 9 травня ми відзначаємо особливе, цінне для кожного із нас свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Мужність, сила і віра ветеранів завжди будуть прикладом для молодих поколінь. Любов до Батьківщини виховується на пам'яті про значні перемоги та великий подвиг предків. Ми завжди пам'ятатимемо, що ми – нащадки переможців!

 

На жаль, з кожним роком стає все менше тих, хто наближав Велику Перемогу, переніс тягар війни, горів у танках, крокував фронтовими дорогами. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих визволителів, тих, хто допомагав фронту важкою працею в тилу.

 

Ми віддаємо шану ветеранам, які сьогодні серед нас. Кривий Ріг завжди підтримує своїх героїв і надає необхідну допомогу - це наш святий обов’язок.

Шановні ветерани, земляки! Міцного здоров’я вам, довгих років життя усім, хто пам’ятає лихоліття війни, береже і передає нащадкам світлу пам’ять про героїчне минуле нашого народу! Родинного затишку вам, добра і мирного неба!"

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: