Криворізький Палац спорту прийматиме національний етап Ігор Нескорених-2021

ВІЙСЬКОВІ
17.04.21 - 9:34

З 10 по 12 липня у Палаці водних видів спорту ДЮСШ №1 відбудеться національний етап Ігор Нескорених-2021 - спортивних змагань серед ветеранів-військовослужбовців, поранених у війні на Донбасі.

"Нескорені" учасники змагатимуться у двох видах спорту: плаванні та стрільбі з лука. Координатором криворізької команди INVICTUS KRYVBAS є Микола Колесник.

 

Учора до нашого міста завітала координаторка Ігор нескорених в Україні Оксана Горбач. Вона оглянула басейн ДЮСШ № 1, ознайомилася з його інфраструктурою і високо оцінила якість плавальної арени та її готовність прийняти національний етап змагань. 

 

10 липня тут почнуться змагання з плавання.

 

«Хочу привітати наше місто. По-перше, у нас є своя команда. По-друге, сюди приїдуть кращі спортсмени України. Ми ретельно готуємося до змагань. Місто допомогло придбати інвентар, зараз обговорюємо дизайн відмінної форми. Учасники бойових дій, які отримали поранення чи контузію під час захисту своєї Батьківщини, заслужили на таке ставлення. Це не просто спорт великих досягнень, це, насамперед, соціалізація, реабілітація і повернення до нормального життя після війни. Ми йдемо до того, щоб наступний національний відбірковий етап до Дюсельдорфа проходив саме в Кривому Розі», - зазначив Микола Колесник.

 

Високому рівню підготовки усіляко сприяла місцева влада.

 

«У Кривому Розі реалізують одну з кращих в Україні програм з підтримки та соціалізації ветеранів АТО. У місті модернізований плавальний басейн, триває реконструкція ще кількох великих спортивних об'єктів. Кривий Ріг стане одним із опорних майданчиків в нашій країні для проведення змагань, в тому числі й Ігор нескорених. Для нас дуже важливо, що Міністерство у справах ветеранів дало дуже високий бал Кривому Рогу», - резюмував заступник міського голови Сергій Мілютін.

 

Нагадаємо, команда "Нескорені Кривбас" зараз готується також і до WARRIOR GAMES, і до національних INVICTUS GAMES.

 

Як ми писали, Україна відтепер братиме участь і у Warrior Games (Ігри Воїнів). Уже цієї осені 40 українських ветеранів уперше виступлять та представлять Україну на міжнародних мультиспортивних змаганнях, які пройдуть у США.

 

Як ми повідомляли, міжнародні Ігри нескорених перенесли на 2022-й рік, але тренування української збірної активно тривають. До неї увійшов криворізький ветеран АТО Василь Стуженко.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: