Криворізький плавець Денис Кесіль приніс медаль збірній Україні на FINA Champions Series у Китаї

СПОРТ
15.01.20 - 9:44

Одразу дві медалі завоювали українські плавці на першому етапу FINA Champions Series у китайському Шеньчжені.

Другий час на дистанції 50 метрів батерфляєм показав Андрій Говоров – 23,30 секунд.

Від переможця бразильця Ніколаса Сантоса він відстав лише на 0,02 секунди.

Ще одну медаль збірна України здобула у 200-метрівці батерфляєм. Її приніс 19-літній криворіжець Денис Кесіль.

Денис Кесіль - володар ліцензії А на Олімпійські Ігри в Токіо.

На своїй коронній дистанції 200 м батерфляй він фінішував третім. Наш земляк проплив дистанцію за 1:57.82 хвилини, програвши переможцю 02.65 секунди.

Вітаємо криворіжця з переможним виступом у Китаї!

FINA - Міжнародна аматорська федерація плавання, яка б'єднує більшість національних плавальних федерацій, визначає основні напрямки розвитку деяких (найпопулярніших) водних видів спорту, зараз це: плавання, стрибки у воду, синхронне плавання, водне поло, плавання на відкритій воді.

Під егідою FINA проводиться Чемпіонат світу з водних видів спорту та інші міжнародні змагання. Штаб-квартира організації розташована у швейцарській Лозанні.

Як ми писали, у липні криворізький плавець Денис Кесіль встановив рекорд України. Кращий результат в історії держави спортсмен продемонстрував у фінальному запливі батерфляєм на Чемпіонаті світу у південнокорейському Кванджу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»