Криворожанка не дорахувалася у своїй посилці двох пакунків з кормом для домашнього улюбленця

ПРИГОДА
05.03.21 - 15:59

Криворожанка Вероніка Н. замовила популярним поштовим сервісом смаколики різних видів для свого домашнього улюбленця.

Але на пошті чекав неприємний сюприз - картонна коробка з посилкою була надірвана, і в ній не вистачало двох видів сушених ласощів.

 

"Читаючи про зникнення посилок та вкрадені з них речі, завжди дивувалася: у мене таких проблем із жодним перевізником досі не виникало. Але настав і мій час. Ось у такому вигляді вчора "Новою поштою" надійшла посилка від зоомагазину. Не вистачало двох видів сушених ласощів для собаки. Оскільки в цьому магазині замовляю вже не вперше і знаю, що вони чесно усе надсилають і добре пакують, попросила менеджера скласти акт. Ну хіба це не свинство? Сьогодні, списавшись з магазином, з'ясувалося, що вони замовили нові коробки! Тобто оце пошматоване "щось" під час відправки було в ідеальному стані. Представники магазину тепер також звернуться з претензіями до відділення", - зазначила Вероніка.

 

На скаргу молодої жінки у соцмережі оперативно відреагували працівники Нової пошти, які пообіцяли з'ясувати обставини втрати пакунків і виправити ситуацію.

А постраждала криворожанка тим часом опублікувала фото свого чотирилапого красеня, який з нетерпінням чекає на смаколики.

 

.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: