Кривий Ріг: готовність - 100%. Місто розпочинає опалювальний сезон раніше встановлених норм - 13 жовтня, -  Олександр Катриченко

ВАЖЛИВО
12.10.21 - 15:05

За дорученням в. о. міського голови Юрія Вілкула у Кривому Розі з 13 жовтня стартує опалювальний сезон. Після поступового запуску котелень подача тепла в першу чергу буде здійснюватися до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших установ бюджетної сфери міста.

За чинними нормами, опалювальний сезон має розпочатися, коли  середньодобова температура повітря протягом трьох діб не підійматиметься вище 8 градусів тепла. Сьогодні цей показник – трохи вищий 10 градусів за Цельсієм. Однак, враховуючи різкі коливання температури повітря, потреби й заявки медичних закладів та інших установ соціальної сфери, за дорученням Юрія Вілкула 13 жовтня в Кривому Розі розпочнуться заходи із запуску в роботу котелень теплогенеруючих підприємств.

 

«Місцева влада  зробила все, щоб підготувати місто до зими. Кривий Ріг на 100% готовий до старту опалювального сезону. В першу чергу забезпечимо теплом лікарні, поліклініки, школи,  дитячі  садочки та інші установи бюджетної сфери, які надають заявки. Незважаючи на дуже складні фінансові умови, місто бере на себе виняткове навантаження, аби в першу чергу захистити людей. Тарифи на тепло для криворіжців, попри підвищення цін на енергоносії для теплопостачальних підприємств, будуть застосовуватися на рівні минулого року», - зазначив  заступник міського голови Олександр Катриченко.

 

В ніч з 12 на 13 жовтня  заплановано  запуск перших 3 котелень. Також починається прийом заявок на підключення об'єктів комунальної сфери і житлових будинків.

 

«Першими тепло отримають Міський клінічний пологовий будинок №1, Криворізький перинатальний центр та 8 дитяча лікарня. Надалі, якщо середньодобова температура повітря протягом 3 діб буде нижча +8 градусів, будуть підключатися до теплопостачання інші споживачі,  згідно з отриманими заявками», - додав Олександр Катриченко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: