Кривий Ріг отримав ще 21 сучасну машину «швидкої»

ВАЖЛИВО
24.06.21 - 14:25

21 сучасна карета швидкої допомоги на базі французьких автомобілів марки Citroen Jumper забезпечені всім необхідним для якісної роботи медиків. 

Автомобілі обладнані усіма приладами для моніторингу стану діяльності серцево-судинної та дихальної систем, проведення інфузійної терапії в процесі транспортування хворого, базової серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора.

«Вітаю медиків та всіх криворіжців з такою приємною та гарною подією. Дійсно, для того щоб розвивалося та працювало місто, необхідно єднання зусиль усіх рівнів. 21 машина «швидкої» сьогодні – це обласна програма. 12 машин, отриманих раніше – це завдяки підтримці Народного депутата України Юрія Корявченкова та його колег нардепів. 
У нас великі плани на реконструкцію медичних закладів, придбання нового медичного обладнання. На це з початку року вже спрямовано з міського бюджету більше 100 млн грн.
Я вдячний медикам  за вашу працю, за те, що ви допомагаєте людям. Комфортної вам роботи на нових «швидких», а водіям «ні цвяха, ні жезла!», - сказав на врученні автомобілів мер міста Костянтин Павлов.

«Машини типу «В» підходять для лікарської та фельдшерської допомоги. Тому що «швидкі» мають у медичному салоні повний набір необхідного устаткування. Зокрема, засоби дихальної підтримки та моніторингу серцево-судинної системи пацієнта. Встановлені два 10-літрові кисневі балони, інгалятори, вмонтований пристрій для підігріву рідини та інше сучасне обладнання для якісної першої допомоги. Машини будуть працювати на всіх підстанціях ШМД Кривого Рогу», - наголосив завідувач  Криворізької станції екстреної медичної допомоги Анатолій Бійовський.

«Сьогодні ми передаємо 21 нову машину. Це вже друге оновлення автопарку за цей рік. У лютому 12 машин «швидкої» передали нардепи партії «Слуга Народу».
У Кривому Розі працює понад 50 бригад, тому фактично склад машин оновлено на 50%. Нові «швидкі» - це збережені життя, комфорт у роботі, хвилини порятунку хворого. Я впевнений, що до кінця року ми поповнимо автопарк швидкої ще на 28 одиниць. Це буде 100% нових «швидких», - підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Завдяки проведеній міською владою комплексній роботі у Кривому Розі вже реалізовано низку  важливих медичних проєктів: у межах муніципальної програми «Стоп–інфаркт» відкрили  сучасний кардіологічний  центр  із двома ангіографічними відділеннями у  дев’ятій лікарні, після передачі лікарень з обласного підпорядкування місту  відремонтували 10, 11 лікарні,  лабораторію у «шістнадцятці», у багатопрофільній  лікарні №2  запрацювало сучасне відділення  блоку амбулаторного гемодіалізу, відкрили ще одне ангіографічне відділення.  У місті функціонує потужна мережа амбулаторій практики сімейної медицини, їх  наразі 50. Коштом міського бюджету всі вони оснащені  необхідним обладнанням, меблями,  працюють аптечні пункти, є автомобілі для відвідування на  дому. 

Топ–проєкти 2021: капітальний ремонт інфекційної лікарні з облаштуванням сучасної клініко-діагностичної лабораторії, що здатна робити за добу близько 100 ПЛР-досліджень на коронавірус; ремонт у міськлікарні №3, часткова реконструкція у «тисячці» та відкриття амбулаторії в Тернівському районі по вулиці Сірка.  

Станція швидкої допомоги обслуговує 850 тис людей у Кривому Розі, Жовтих Водах, Софіївському, Апостолівському, П‘ятихатському, Широківському та Криворізькому районах, вона має 8 підстанцій у кожному районі міста, бригади здійснюють щоденні виїзди, всього – 970 співробітників на самій станції і всіх підстанціях.

«Ми стали свідками важливої події, адже оновлення техніки швидкої медичної допомоги Кривого Рогу відбувалося у 2012-2014 роках. Тому такі події дуже важливі для міста. У  2021 році ми ще отримаємо нові машини. І надалі будемо продовжувати цей шлях,  щоб медики працювали на сучасному та комфортному обладнанні та якісно обслуговували мешканців міста», - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Вже на 50% оновлено парк «швидкої» у Кривому Розі, і я впевнений, що за підтримки Президента Володимира Зеленського та облради до кінця року оновимо його на 100%», - зазначив народний депутат Юрій Корявченков.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: