Кривий Ріг відзначає 244–у річницю від дня заснування. Привітання міського голови

ОФІЦІЙНО
25.05.19 - 10:26

Кривий Ріг відзначає 244–у річницю від дня заснування. Міський голова Юрій Вілкул привітав усіх криворіжців зі знаменним днем.

"Дорогі земляки-криворіжці!

Щиро вітаю вас із 244–ою річницею заснування рідного Кривого Рогу! Кривий Ріг – особливе місто. Це не лише індустріальний фундамент України, багаті надра та потужна промисловість, це – славні традиції козацького краю, а головне – талановиті, сильні духом люди, які прославляють не лише рідне місто, а й всю країну.

 

Кривий Ріг сьогодні - сучасне й ошатне, комфортне та затишне європейське місто. Ми разом з вами робимо його таким. У місті облаштовують парки й сквери, будують нові амбулаторії, ремонтують дороги, створюють комфортні зони відпочинку, набувають розвитку культура, спорт, освіта, підтримують молодіжні та громадські ініціативи.

 

Для нас найголовніший пріоритет – це добробут та якість життя кожного криворіжця. І ми прагнемо робити все можливе, щоб Кривий Ріг й надалі був містом толерантності, стабільності, гарних перспектив та чудових можливостей для зростання, навчання, праці, духовного збагачення й розвитку.

 

Бажаю кожній криворізькій родині миру та злагоди, щастя й достатку, здоров’я та радості, оптимізму й добра!

Щасливої долі, рідне місто!"

 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: