Кривий Ріг вітає оборонців! У мерії вручили високі нагороди на честь 30-річчя ЗСУ

СВЯТО
06.12.21 - 12:08

Нині в Україні - велике державне свято. 30-річчя від дня створення відзначають Збройні Сили України! У Кривому Розі привітали військовослужбовців високими нагородами - відзнаками та почесними грамотами. 

В.о. міського голови Юрій Вілкул вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом»:

 

- III ступеня - директору Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово - фізичною підготовкою Віталію Юрченку; Олександру Бритвичу, старшому офіцеру напрямків управління тероборони військової частини А 1314; Олександру Губаренку, військовому комісару Криворізького терцентру комплектування та соціальної підтримки і Сергію Дарєєву, військовому комісару Нікопольського терцентру комплектування та соціальної підтримки;

 

II ступеня – Андрію Трояну, командиру відділення забезпечення взводу спецробіт ремонтної роти автомобільної техніки ремонтно-відновлювального батальйону ВЧ А 3283, військовому комісару Покровсько-Тернівського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки Миколі Короленку; Олександру Хавренку, військовому комісару Металургійно- Довгинцівського об’єднаного районного терцентру комплектування та соцпідтримки.

 

«Ми з гордістю можемо говорити, що наші воїни з честю виконують військовий обов’язок, захищають незалежність та неподільність рідної країни на Сході України. Ви ще раз підтверджуєте, що криворіжці - сильні духом люди зі сталевим характером. І, в свою чергу, хочу вас запевнити – місто завжди підставить вам надійне плече підтримки!» - підкреслив Ю. Вілкул.

 

У Кривому Розі розташовані військові частини: А3283 (танкова бригада), А0934, А0423, А1823 та А1314Т0400.

 

«У непрості часи випробування на міцність та силу духу, Кривий Ріг згуртувався та об’єднав зусилля всіх, кому небайдужа доля рідного міста, країни, наших хлопців. Ми одні з перших в Україні створили міський Штаб допомоги криворізьким військовослужбовцям. Ми збирали солдатам та відправляли на передову одяг, техніку, купували бронежилети, і ця велика та важлива робота продовжується. Надаємо також допомогу і в облаштуванні належних умов для військових при виконанні завдань на Сході України. Вирішуються питання, що стосуються підтримки на належному рівні військових частин, умов проживання та несення служби нашими земляками», - зазначив Юрій Вілкул.

 

Кривий Ріг перший в країні прийняв комплексну Програму підтримки учасників АТО (ООС) та членів їхніх сімей. Починаючи з 2014 року, з міського бюджету на виконання Програми спрямовано понад 216 млн грн. У цьому році на соціальну підтримку воїнів та сімей учасників АТО виділено більше 46 млн грн.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: