Квіти - Кобзареві. У Кривому Розі відзначили День Соборності України

ОФІЦІЙНО
21.01.22 - 12:42

У переддень свята Соборності України, у Кривому Розі поклали квіти до пам'ятників Тарасу Шевченку у Центрально-Міському районі та на Інгульці.

22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві відбулося проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Відтоді це свято символізує єдність нашої країни, нагадує нам, який важкий шлях пройшов український народ, щоб реалізувати багатовікове прагнення жити у соборній і незалежній державі. У реаліях викликів сьогодення надзвичайно важливо зберегти в Україні єдність і злагоду, бути згуртованими, виваженими, толерантними одне до одного і готовими боронити свою землю.

 

Прикметний факт - наш земляк, тернівчанин, відомий громадсько-політичний діяч і науковець Панас Феденко став редактором резолюцій, покладених в основу «Закону про владу» та Універсалу Трудового конгресу, який затверджував злуку.

 

Участь в офіційній церемонії покладання квітів до підніжжя Кобзаря взяли заступники міського голови, керівники районів, голова ветеранської організації та представники громадськості.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: