Лікарі Дніпропетровщини провели першу аутотрансплантацію кісткового мозку

ЗДОРОВ'Я
07.10.21 - 11:14

Лікарі Дніпропетровської дитячої лікарні здійснили першу в регіоні аутотрансплантацію кісткового мозку дитині з онкологічним захворюванням. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

Пацієнтом став 4-річний Максим, який протягом трьох років боровся зі злоякісним онкологічним захворюванням. За цей час малюк отримав три повні цикли хіміотерапії. Проте вони виявились недостатньо ефективними. Лікарі прийняли рішення поєднати хіміотерапію з аутотрансплантацією кісткового мозку.

 

«Це перша на сьогодні операція такого типу, що була проведена в Україні за межами Києва», — розповів директор КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» Олексій Власов.

 

«Найголовніше те, що тепер онкохворі дітки можуть отримати всю необхідну медичну допомогу в одній лікарні, не витрачаючи час на переїзди в інші міста і країни», -  зазначив  голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

 

Реалізація проєкту відбувалась коштом Національної служби здоров’я, дотацій з благодійних фондів та коштом обласного бюджету.

 

Джерело: Дніпропетровська обласна рада.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: