Лікарні та заклади соціального захисту Кривого Рогу отримали 550 інвалідних візків

АКТУАЛЬНО
09.02.21 - 17:10

Лікарні та заклади соціального захисту Кривого Рогу отримали 550 інвалідних візків, завдяки співпраці мерії з громадською організацією «Егіда-Центр».

Із «Егіда-Центр», яка об’єднала у своїх лавах внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей, Кривий Ріг співпрацює майже 5 років. За цей час разом втілили в життя не один соціальний проєкт. Зокрема, у партнерстві влади міста з громадською організацією налагоджена робота з доставки гуманітарного вантажу для учасників АТО/ООС та переселенців.  

 

9 лютого до нашого міста надійшов черговий гуманітарний вантаж - 550 візків, які міський голова Костянтин Павлов та координатор ГО Лариса Сидоренко передали лікарням та територіальним центрам соціального обслуговування.

 

«Щиро вдячний нашому надійному партнеру «Егіда-Центр» за колосальну роботу, небайдужість та справжню любов до Кривого Рогу, який став вашою другою домівкою, і ви так багато для нього робите! У нашому місті величезна увага приділяється саме соціальному захисту криворіжців. Ми не залишаємо без підтримки наших ветеранів, воїнів АТО, афганців, чорнобильців і, безумовно, жителів з особливими потребами, які самостійно не можуть пересуватися. Понад 6,8 тисячі мешканців, в тому числі громадяни похилого віку, потребують допомоги в отриманні технічних засобів реабілітації та інвалідних візків. Ці 550 візків украй потрібні і допоможуть людям», - висловив упевненість мер Костянтин Павлов.

 

Цьогоріч, у межах найбільшої в Україні комплексної програми соціального захисту населення, з міського бюджету виділили понад 400 млн грн. З кожним роком Програма удосконалюється, міським коштом фінансування Програми за 10 років зросло в 53 рази та охоплює більше 140 тисяч криворіжців. Щостий рік поспіль працює проєкт Костянтина Павлова «Соціальне таксі» - надано більше 5,7 тисячі послуг криворіжцям, обмеженим у русі. З 2019  року послуга відкрита й для дітей, хворих на ДЦП та онкозахворювання (у тому числі, в стадії ремісії) без обмеження кількості поїздок, введений додатковий маршрут «Соціального таксі» до діагностичних центрів та лабораторій.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: