Магнітні бурі у серпні: коли очікувати та чим це загрожує?

ЗДОРОВ'Я
31.07.21 - 11:05

У серпні українців чекають довготривалі магнітні бурі.

Магнітні бурі у серпні 2021 року будуть досить сильними і тривалими. Фахівці, що аналізують сонячну активність, в останній літній місяць чекають впливу на Землю трьох потужних спалахів. Так, магнітні бурі очікуються:

 

2-3 серпня: на початку місяця буде тривала, але середньої інтенсивності магнітна буря. Метеозалежні люди будуть відчувати проблеми зі сном, підвищену дратівливість, а у тих, хто схильний до стрибків тиску, в несприятливі дні може погіршитися стан.

 

16-17 серпня: до Землі дійде сонячний вітер, що несе з собою сліди потужного спалаху. Цей період вкрай небезпечний для гіпертоніків, а також тих, у кого є виражені проблеми з серцем або психікою. У сприйнятливих людей будуть відзначатися порушення сну, головний біль і емоційна нестриманість.

18-20 серпня: після потужної магнітної бурі прийде нова - середнього ступеня. У метеозалежних людей вона може викликати  порушення сну, головні болі, а також перепади тиску.

 

Які проблеми викликає магнітна буря? 

 

Порушення графіка сну, безсоння вночі, сонливість протягом дня;

 

Сильні головні болі;

 

Мінливість артеріального тиску;

 

Неуважність, дратівливість, занепад сил, зниження концентрації;

 

Загострення хронічних захворювань;

 

Розлади психічного і психологічного характеру;

 

Почастішання серцебиття, тахікардія.

 

Як вберегти здоров'я під час магнітної бурі? 

 

Врятувати організм можна. Варто забезпечити собі правильний нічний сон: лягати спати до півночі, а вставати без будильника.

 

Обов'язково більше рухатися: ходити пішки, плавати, займатися гімнастикою, але не бігати. 

 

Важливо у ці дні відмовитись від стимуляторів на кшталт кави, а також повноцінно  харчуватися. Віддавати перевагу слід здоровій їжі та достатній кількості води, а від смаженого та жирного краще відмовитись.

 

Доки науковці сперечаються, чи справді магнітні бурі впливають на людей, лікарі попереджають: необхідно уважно спостерігати за своїм організмом і відмовитись від шкідливих звичок на період прогнозованих бур, адже самопочуття дійсно може погіршитися.

 

 

Джерело: ТСН. Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: