Малюнок восьмирічної українки полетить у космос - його зобразять на ракеті Arian 5

ЦІКАВО
24.11.21 - 15:23

Восьмирічна Ярина Закалюжна з Житомира взяла участь у художньому конкурсі Європейського космічного агенства (ESA). Дітям пропонували намалювати зображення, яке буде нанесене на ракету-носій Arian 5. Серед десятків та сотень пропозицій, переможцем виявився малюнок Ярини.

Європейське космічне агенство, як і NASA, активно популяризує тему космосу. Та як спонукати дітей зацікавитися складним темним космосом? Можна, наприклад, запропонувати їм намалювати щось, що потім намалюють на здоровезній ракеті Arian 5.

 

Дівчинка перемогла у конкурсі, "обійшовши" численних "конкурентів" із 63 країн світу. Малюнок Ярини нанесуть на борт ракети-носія Arian 5, яка у 2023 році здійметься у небо та відправить до Юпітера автоматичну міжпланетну станцію Jupiter Icy Moons Explorer (JUICE), що буде досліджувати крижані Галілеєві супутники газового гіганта та саму планету.

 

"На малюнку зображено, як планета Земля передає Юпітеру корабель, який буде її досліджувати, а його супутники дивляться, що відбувається. Один супутник дуже злякався, другий – здивувався, а третій – заснув, – ділиться подробицями Ярина в інтерв'ю "Суспільному".

 

Всього ESA отримало близько 2 600 малюнків від дітей. В Агенції заявили, що всі малюнки гідні перемоги, але обрати треба лише один. Також в ESA відзначили малюнок словацького хлопчика, який "передає дух цього конкурсу та дослідження космосу".

 

 

 

Джерело - Суспільне.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»