Мер Кривого Рогу провів нараду з комунальниками Центрально-Міського району

КОМУНАЛКА
20.01.21 - 15:21

Міський голова Костянтин Павлов провів робочу нараду з керівниками житлово-комунальних та промислових підприємств, які забезпечують господарську діяльність у Центрально-Міському районі з благоустрою району та виконання службами району заявок мешканців, -повідомляє управління преси міськвиконкому. 

Міський голова буде проводити подібні виїзні господарські наради у всіх районах Кривого Рогу.

 

Керуючим компаніям «Дивобуд» і «Сітісервіс КР» на нараді вказали на необхідність підвищувати якість надання послуг населенню. Підприємствам «Сансервіс» та «Екоспецтранс» - на контроль своєчасного вивезення зрізаних гілок та недопущення утворення стихійних звалищ. Саме на це найчастіше скаржаться мешканці району. 

 

Необхідно посилити роботу в районі і щодо застосування заходів адміністративного впливу на порушників Правил благоустрою.

 

Щодо звернень, які надходять від містян до Контакт-центру виконкому, Центрально-Міський район за іх кількістю перебуває на шостому місці: за грудень прийнято 308 заявок, понад 90% з них вже опрацьовано та виконано.

 

«Всі звернення район відпрацьовує, однак працювати треба оперативніше. Формалізм у роботі зі зверненнями мешканців неприпустимий. Маю надію, що саме така тенденція буде надалі», - підкреслив мер Костянтин Павлов.

 

«Кожен район нашого міста має дбати про благоустрій та утримання своїх територій у належному стані. За це відповідають особисто голови районів, вони мають для цього всі повноваження, зокрема й щодо співпраці з підприємствами району, які забезпечують господарську діяльність. Починаючи від прибирання «червоних ліній», до благоустрою прибудинкових територій, парків, скверів, зупинок громадського транспорту, контейнерних майданчиків та ліквідації розкопів, які залишаються після проведення аварійно-відновлювальних робіт. Позитивні зміни в місті повинні починатися із забезпечення порядку та благоустрою територій кожного району, це спільна відповідальність», - зазначив міський голова.

 

«Минулий рік пройшов в складних умовах карантину. Однак, ми розуміємо, що наше завдання створити належні умови проживання для наших мешканців. На подвірні повинно бути прибрано, під’їзди — освітлені, ліфт що працює, а сміття вчасно вивезеним», - зауважив заступник голови районної у місті ради Сергій Логвінов.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: