Мешканець Дніпра створив унікальний електробайк, який може проїхати на одному заряді 320 кілометрів

ЦІКАВО
30.07.21 - 12:28

Дніпрянин Чен Кім сам розробив і створив економний електробайк, який на одному заряді може проїхати до 320 кілометрів при максимальній швидкості до 105 км/год. 

Про це Чен Кім розповів у програмі "Джедаї" на каналі "2+2".

 

Чоловік заявив, що хотів створити такий електробайк, який дозволить вільно пересуватися. На його розробку пішло 9 місяців. 

 

"Перше завдання, яке я поставив перед собою - можливість здійснювати на мотоциклі щоденні подорожі, не піклуючись про підзарядку і відстані. Це був шлях проб і помилок, але в результаті з'явилася дійсно унікальна двоколісна машина", - розповів він.

 

Маса електробайка становить 125 кілограмів – це дозволяє ним легко керувати. Також у ньому є круїз-контроль. Після того, як журналіст сів на мотоцикл, то відразу ж зазначив, що в ньому зручне сидіння.

 

Попри значний запас енергії, батарея вийшла досить компактною. Вона помістилася під сидінням водія. Над заднім колесом – система охолодження двигуна. Винахідник зазначив, що електробайк йому обійшовся в близько 5 тисяч доларів. Але він повинен швидко окупитися через майже безкоштовні поїздки – шлях в 300 км обійдеться менше ніж у 20 гривень.

 

 

Джерело. Фото з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: