Місія — спостерігати. Представники ОБСЄ працюватимуть у Кривому Розі впродовж усього виборчого періоду

АКТУАЛЬНО
31.03.19 - 14:28

До дня голосування представники ОБСЄ зустрілися з керівництвом міста, представниками тервиборчкомів та журналістами. Сьогодні — на виборчих дільницях у Кривому Розі працюють 16 відряджених до України спостерігачів.

Виборчий процес — під прискіпливою увагою представників місії ОБСЄ.

«Наші обов’язки передбачені офісом із безпеки і співпраці в Європі, ОБСЄ. Сюди ми приїхали на запрошення України, а саме Міністерства іноземних справ. ОБСЄ працює як одна велика команда. Працюють ще 90 пар спостерігачів по всіх округах. Результати фіксуватимемо по всій країні — загальні тенденції, порушення, прогалини в законі. Це дасть певну узагальнену картину процесу», — прокоментував довгостроковий спостерігач за виборами в Україні в складі місії ОБСЄ Джеймс Харт.

 

Джеймс і Сесілі в Кривому Розі працюють уже понад два місяці. Свою місію виконуватимуть до кінця ймовірного другого туру. Щоправда, кажуть — уся аналітика і висновки — тільки по закінченні виборів.

«Ми все реєструємо, усі порушення закону, і все це буде відображено в нашому фінальному звіті по закінченню виборчого процесу», — додає довгостроковий спостерігач за виборами в Україні в складі місії ОБСЄ Сесілі Орестіс.

 

Днями до міста приїхало ще 14 короткострокових спостерігачів від ОБСЄ. Їхнє завдання — зафіксувати плюси й мінуси перебігу власне процесу голосування.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: