Міський штаб з боротьби з поширенням Covid-19 працює цілодобово. Криворіжців закликають бути сумлінними!

КОМЕНТАР
27.04.20 - 14:06

Усі ті масштабні заходи, які здійснюють у місті для боротьби з поширенням коронавірусу, будуть подовжені у повному  обсязі до кінця пандемії, - заявив міський голова Ю. Вілкул.

Робота міського штабу з боротьби та протидії розповсюдження коронавірусу продовжується щоденно, 24 години на добу. Усі лікувальні заклади першого рівня захисту готові до прийому хворих. Це міські лікарні №№5,7,8 і11.

 

Інфекційна лікарня, в якій перебувають 32 хворих на COVІD-19, готова забезпечити лікування 200 людей, і з цього розрахунку забезпечена ліками на місяць вперед. Лише за тиждень до лікарень міста було передано 320 тисяч захисних масок, захисні костюми, рукавички, окуляри і респіратори. Сьогодні додатково видадуть ЗІЗ медикам, транспортникам, силовикам та комунальникам.

 

 

Кривий Ріг вже отримав 22 тисячі експрес-тестів та виділив кошти на придбання ще більш 7,5 тисячі. Вже протестовані більше 8776 криворіжців.

 

Місто отримало ПЛР-лабораторію, були виділені кошти на придбання ще однієї. Це дозволить проводити аналізи безпосередньо у Кривому Розі, щоб не чекати отримання результатів з Дніпра аж за 5 діб.

«В умовах дефіциту по всій країні, у нашому місті проведена величезна робота з забезпечення лікарень, особливо, першого рівня захисту. На жаль, як показали розрахунки МОЗ і наших фахівців -  така ж динаміка спостерігається у всьому світі, кількість хворих значно зростає. Тому доручаю міському штабу продовжувати працювати цілодобово», - підкреслив міський голова. 

 

Місто зі свого боку робить все можливе, але головне - всі мешканці повинні дотримуватись правил карантину і з розумінням ставитись до обмежувальних заходів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: