Молочна продукція: правильний підхід до її маркування

РЕКЛАМА
14.09.21 - 10:52

Продукцією, яка має великий попит, є молочна. Сирки, йогурти, кефіри, кисле молоко та ін. можна знайти майже в будь-якому холодильнику. Маркування для них також обов’язкове, а з урахуванням того, наскільки швидко псується товар, необхідне для кінцевого користувача.

Ідентифікація за фірмою й типом важлива, але значно важливіше знати склад, дату виробництва та строк придатності.

 

 

Етикетки, пакування, банки повинні позначатися відповідним чином, щоб уся потрібна інформація була видна неозброєним оком і її можна було розібрати без особливих ​​складностей. Для визначення відповідності стандартам якості та зручності ідентифікації на стрічках також важливе нанесення штрих-кодів.

 

Складність полягає в тому, що категорія містить близько десятка упаковок різного рівня, причому кожна може виконуватися з декількох матеріалів.

Щоб не перетворити на дуже довгий і складний процес підбір спеціального обладнання для маркування молочної продукції, варто замовити його тут: https://domino-kiev.com.ua/productions/molochna-produktsiya-ua/products 

 

Різноманітність упаковок і вибір відповідного обладнання

 

На даний момент для пакування товарів із цієї категорії використовують мультипак, пластикові пляшки та склянки, фольговані матеріали, упаковки Tetra Pak, гнучку тару. Зі вторинних і третинних типів застосовують картонні коробки, термоплівки, сітки, які доповнюються ярликами з важливою інформацією. Для всього цього потрібні різні технології нанесення з точністю друку. Крім цього, важливо враховувати адаптованість під розміри й форми тари, оскільки часто відбувається зміна формату упаковки, у зв'язку з чим знадобиться перепрофілювання.

 

Для мультипаків оптимальне рішення – використання термотрансферних моделей, де проводиться швидкий друк за допомогою чорнила із закріпленням останніх шляхом підвищення температури. Це гарантує відмінну адгезію. У випадку з маркуванням завжди важливо, щоб будь-який напис або картинка залишалися чіткими. Від цього залежить не тільки естетика, але й рішення стосовно того, доведеться відкликати товар чи ні, адже якщо термін придатності не читається, то купувати такий продукт буде досить ризиковано.

У деяких випадках, крім принтерів, можуть знадобиться машини, які попередньо наносять на коробки паперові етикетки, куди буде проводиться дублювання всієї інформації.

 

Дрібниці, які грають роль

Щоб виключити простої, переконайтеся, що обладнання відповідає таким критеріям:

- має просту схему роботи й обслуговування;

- збирається з надійних компонентів із технологіями самоочищення друкованої головки;

- супроводжується зручним і зрозумілим програмним забезпеченням.

 

Великий плюс, коли компанія, яка поставляє принтери, проводить не тільки установку й підтримку, але й навчання персоналу. Дуже добре, якщо з вас знімають "головний біль" щодо утилізації картриджів і чорнила в них, бо такі роботи теж можуть немало коштувати.

 

 

Найкраще обладнання пропонує компанія «Домінанта», яка розробляє оптимальні рішення для маркування протягом 43 років. Їхня продукція працює на тисячах виробництв у 120 країнах світу.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: