Моє місто невтомне. Криворіжці привітають місто з іменинами в новому форматі

СВЯТО
29.05.20 - 16:57

Що подарувати на день народження місту в період заборон і карантинних обмежень? До 245-ї річниці імениника телевізійники Рудани, разом із творчими колективами міста, заспівають гімн Кривого Рогу у новому форматі.

Зазвичай, у ці вихідні Кривий Ріг святкував свій день народження гучними концертами. Головне свято міста було особливим для усіх криворіжців.
 

Та попри карантин, творчі колективи, співаки й театрали не втрачають можливості привітати ріднокрай з іменинами, хоч і в режимі онлайн - на святковому відео.

 

44 учасники та купа планів щодо втілення подарунка в реальність – таке завдання стояло перед кожним. Хоч і вдома, проте з творчим підходом до кожної деталі.

 

«Усі керівники та учасники творчих колективів Палацу культури "Інгулець" залюбки підтримали ініціативу створення відеопривітань рідному місту. Тож з днем народження, Кривий Ріг!» - передає вітання Олексій Гаврілевич, директор Палацу культури «Інгулець».

 

«Спочатку ми записували нове аранжування нашого місцевого гімну. Знімали відео самостійно - на тлі будинку, двору, вікна, щоб вкотре нагадати людям про необхідність дотримуватися норм карантину", - розповідає вокаліст Арсеній Журавель.

 

«Щороку ми зустрічаємося на сценах, стадіонах. Але ситуація з карантином ще більше нас об’єднала - неможливо "закрити" творчість вдома або приховати за маскою, бо вона живе у душі кожного з нас», - переконана вокалістка, журналістка "Рудани" Людмила Васюта.

 

«Палацу культури "Центральний" доручили завдання записати другий куплет. Його виконували наші золоті голоси - Денис Зав'ялов, Анастасія Гаєвська, Ольга Кримська. Вони зі своїм завданням впоралися: ретельно вибирали ракурс для зйомки, продумували деталі, щоб відео виглядало гідно», - ділиться директорка Палацу культури «Центральний» Ольга Якубовська.

 

Тож зустрічайте улюблену пісню «Кривий Ріг - моє місто», з любов'ю створену спільними зусиллями творчо обдарованих криворіжців.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: