Можливо, жінки зможуть стати на військовий облік онлайн, - радниця заступника міністра оборони

КОМЕНТАР
23.12.21 - 10:59

Тисячі українок стали військовозобов'язаними з 17 грудня. Міноборони розширило перелік спеціальностей, представниці яких мають стати на військовий облік. У переліку - 35 фахових напрямків. Алгоритм, як жінкам стати на військовий облік, мають розробити до кінця наступного тижня, - повідомили у Міноборони. У міністерстві не виключають, що на облік можна буде стати електронно.

Нагадаємо, до переліку спеціальностей та професій, який передбачає взяття жінок на військовий облік, потрапили жінки багатьох спеціальностей, що вже викликало бурхливу реакцію українського суспільства.

 

Радниця заступника міністра оборони Наталія Воронкова розповіла, що до кінця наступного тижня мають розробити алгоритм, як саме жінкам стати на військовий облік.

 

"Я зателефоную у кілька військкоматів та дізнаюся, чи є у них план дій, бо кожен військкомат самостійно визначає алгоритм, як брати на облік. Думаю, що ми розробимо алгоритм, і до кінця наступного тижня він буде на сайті військкоматів. Якщо буде можливість, то на облік можна буде стати електронно, щоб ви надіслали свої дані онлайн. Подивимося, чи буде це можливо з точки зору безпеки", - пояснила Воронкова.

 

При цьому вона зазначила, що в Міноборони хочуть розробити швидку процедуру, щоб не всі разом одночасно прийшли ставати на військовий облік.

 

Переглянути повний перелік спеціальностей, які підлягають взяттю на облік, можна тут.

 

Джерело - Цензор.НЕТ

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: