На апарати ШВЛ, маски, захисні костюми депутати Криворізької міськради виділили 50 млн грн

ВАЖЛИВО
18.03.20 - 11:34

Сьогодні відбулася позачергова сесія Криворізької міської ради. Засідання ініціював міський голова Юрій Вілкул, щоб вирішити нагальні питання фінансування заходів протидії поширенню коронавірусу. Через карантинні заходи, журналістів до залу не впустили, вони дивились онлайн-трансляцію сесії.

Депутати розглянули питання виділення додаткових 50 мільйонів гривень на придбання апаратів штучної вентиляції легенів, захисних костюмів, кисневих концентраторів і тестів на коронавірус.

 

Начальник міського управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко зазначив, що на 50 млн грн можна закупити:

- 24 апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ),

- 35 кисневих концентраторів,

- 5 000 швидких тестів,

- 10 000 одноразових та 300 багаторазових костюмів,

- дезінфікувальні засоби і маски.

 

"Кабмін виділив на боротьбу з коронавірусом в Україні всього 100 мільйонів гривень, - пояснив мер. - Скільки обладнання, захисних засобів і ліків дійде до нас - ми не знаємо. І навряд чи це буде багато. Тому я прошу депутатів виділити ще 50 мільйонів на придбання апаратів штучної вентиляції легенів, масок, захисних костюмів, кисневих концентраторів, тестів на коронавірус".

 

Рішення про виділення додаткового фінансування підтримали 48 обранців.

 

Нагадаємо, опорна лікарня для лікування ймовірних заражених на коронавірус - криворізька інфекційна лікарня №1. У випадку перевантаження інфекційної, пацієнтів прийматиме міська лікарня №11 (на мікрорайоні ПівдГЗК). На тепер у Кривому Розі в інфекційній лікарні №1 працюють 96 апаратів ШВЛ, ще 30 потребують ремонту.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: